Här är vi som bäst

Järntorget 3
413 04 Göteborg
031-14 48 00
info@kanozi.se

Gråbrödersgatan 8
211 21 Malmö
040-23 43 33
info@kanozi.se

Saltmätargatan 8
113 59 Stockholm
08-22 18 90
info@kanozi.se

Kontor

  • Visa alla
    • Visa alla
    • Göteborg
    • Malmö
    • Stockholm

Roll

  • Visa alla
    • Visa alla
    • Ledning
    • Teamleader

Alex Pollock

Arkitekt

0735-15 61 20

alex.pollock@kanozi.se

Alice Dyer

Arkitekt MArch

0708-12 60 81

alice.dyer@kanozi.se

Alva Altgård

Arkitekt

0763-10 63 69

alva.altgard@kanozi.se

Andreas Frid

Byggnadsingenjör

0763-25 02 78

andreas.frid@kanozi.se

Anna Bender

Arkitekt

031-14 48 00

anna.bender@kanozi.se

Anna Gustavsson

Inredningsarkitekt SIR/MSA/MFA

0708-77 04 31

anna.gustavsson@kanozi.se

Anna Harrysson

Arkitekt SAR/MSA

Föräldraledig

Anna Mitrolios

Arkitekt SAR/MSA

0700-35 41 60

anna.mitrolios@kanozi.se

Arash Zare

Arkitekt SAR/MSA

0763-25 09 75

arash.zare@kanozi.se

Asia Urbanska

Byggnadsingenjör

0735-35 64 49

asia.urbanska@kanozi.se

Caroline Bristulf Norén

Arkitekt

0703-70 08 42

caroline.noren@kanozi.se

Cassiopeja Carlsson

Byggnadsingenjör

031-14 48 00

cassiopeja.carlsson@kanozi.se

Claus Uldal

Arkitekt

0702-80 79 53

claus.uldal@kanozi.se

Daniel Hohenthal

Arkitekt, Chefsdesigner, Huvudägare

0767-65 19 04

daniel.hohenthal@kanozi.se

Dave Leech

Arkitekt SAR/MSA

0722-45 05 40

dave.leech@kanozi.se

Despoina Papadopoulou

Arkitekt

0735-46 47 32

despoina.papadopoulou@kanozi.se
diana sulaiman

Diana Sulaiman

Praktikant

031-14 48 00

diana.sulaiman@kanozi.se

Ebba Hult

Projektkoordinator

0735-45 82 30

ebba.hult@kanozi.se

Elin Daun

Arkitekt

040-23 43 33

elin.daun@kanozi.se

Elin Flemming Linderholm

Arkitekt SAR/MSA

0767-85 44 28

elin.flemming.linderholm@kanozi.se

Emelie Lorensson

Byggnadsingenjör

0735-13 67 03

emelie.lorensson@kanozi.se
Eugenio Fortis arkitekt på Kanozi

Eugenio Fortis

Arkitekt

0763-17 79 59

eugenio.fortis@kanozi.se

Gaby Andersson

Arkitekt

0708-28 72 27

gaby.andersson@kanozi.se

Gudny Eggertsdottir

Arkitekt SAR/MSA

0733-18 10 91

gudny.eggertsdottir@kanozi.se

Hanna Andrén

Arkitekt

0735-13 36 54

hanna.andren@kanozi.se

Hanna Bolin

Inredningsarkitekt

031-14 48 00

hanna.bolin@kanozi.se
Helene Brandrup-Wognsen styrelseordförande och tf. vd på Kanozi

Helene Brandrup-Wognsen

Tf. vd, Styrelseordförande

0704-21 21 43

helene.brandrup-wognsen@kanozi.se

Ida Nordesjö

Arkitekt

0768-06 49 41

ida.nordesjo@kanozi.se

Irma Persson Käll

Arkitekt SAR/MSA

0708-12 60 89

irma.kall@kanozi.se

Jennifer Lilja

Arkitekt

0735-03 04 38

jennifer.lilja@kanozi.se

Jesper Embring

Arkitekt

08-22 18 90

jesper.embring@kanozi.se

Jessica Wren

Arkitekt SAR/MSA

0767-81 46 99

jessica.wren@kanozi.se

Joanna Bagge

Inredningsstylist

031-14 48 00

joanna.bagge@kanozi.se

Johan Casselbrant

Arkitekt SAR/MSA, Chefsdesigner, Huvudägare

0705-14 48 14

johan.casselbrant@kanozi.se
Kanozi är nya företagsmedlemmar hos Brain Athletics

Johan Norén

Arkitekt SAR/MSA/SIR, Marknadschef, Huvudägare

0705-14 48 07

johan.noren@kanozi.se

Johan Sarnell

Byggnadsingenjör, Partner

0705-54 94 16

johan.sarnell@kanozi.se

Josefin Andersson

Byggnadsingenjör

0702-14 72 78

josefin.andersson@kanozi.se

Karin Axelsson

Arkitekt SAR/MSA

0703-80 05 48

karin.axelsson@kanozi.se

Karolina Zätterberg

Arkitekt MSA

Föräldraledig

Katrin Lysvret

Arkitekt

031-14 48 00

katrin.lysvret@kanozi.se

Kia Norén

Kontorskoordinator

0709-20 35 65

kia@kanozi.se

Linn Borchert

Byggnadsingenjör

0701-40 05 69

linn.borchert@kanozi.se

Lisa Jonsson

Arkitekt SAR/MSA, Kontorschef, Partner, Vice vd

0767-65 19 05

lisa.jonsson@kanozi.se

Lovisa Arvidsson Kvissberg

Arkitekt

031-14 48 00

lovisa.kvissberg@kanozi.se

Lucy Roth

Arkitekt SAR/MSA

0702-57 61 69

lucy.roth@kanozi.se

Maja Bajramovic

Byggnadsingenjör

0767-65 19 06

maja.bajramovic@kanozi.se

Maja Dylin

Arkitekt

0735-26 47 24

maja.dylin@kanozi.se

Malin Mattsson

Arkitekt

0766-01 84 09

malin.mattsson@kanozi.se

Malin Nilsson

Planeringsarkitekt FPR/MSA

0701-45 13 86

malin.nilsson@kanozi.se

Marcus Hultberg

Arkitekt SAR/MSA

0705-71 20 07

marcus.hultberg@kanozi.se

Martin Asplund

Byggnadsingenjör

0763-06 38 18

martin.asplund@kanozi.se

Mats Hermansson

IT-chef

0735-33 81 55

mats.hermansson@kanozi.se

Max Gerthel

Arkitekt MSA

0735-45 86 80

max.gerthel@kanozi.se

Mikael Bengtsson

Byggnadsingenjör

0733-68 33 30

mikael.bengtsson@kanozi.se
mimmi amini

Mimmi Amini

Arkitekt

031-14 48 00

mimmi.amini@kanozi.se

My Lundström

Arkitekt

0735-44 21 12

my.lundstrom@kanozi.se

Nadja Grahm

Arkitekt

031-14 48 00

nadja.grahm@kanozi.se

Niclas Nydewall

Arkitekt SAR/MSA, Kvalitetschef, Partner

0707-88 07 69

niclas.nydewall@kanozi.se

Niklas Edvall

Arkitekt MSA

0701-50 99 51

niklas.edvall@kanozi.se

Oliver Lühr

Arkitekt, Partner

0733-68 33 40

oliver.luhr@kanozi.se

Pia Borg

Administrativ chef, Partner

0767-65 19 35

pia.borg@kanozi.se

Pia-Cally Wendt

Inredningsarkitekt

0702-22 13 62

pia-cally.wendt@kanozi.se

Ricardo Ibrahim

Arkitekt

0737-60 09 96

ricardo.ibrahim@kanozi.se

Saara Franzelius

Arkitekt SAR/MSA

0733-18 31 31

saara.franzelius@kanozi.se

Sandra Christensson

Arkitekt SAR/MSA

0767-85 40 79

sandra.christensson@kanozi.se

Sara Engström

Civilingenjör

0706-86 71 85

sara.engstrom@kanozi.se

Sara Panadero Antunez

Arkitekt MSA

Föräldraledig

Sigurlin Steinbergsdottir

Arkitekt

Föräldraledig

Simon Klamborn

Arkitekt A MSA

0735-24 63 00

simon.klamborn@kanozi.se

Sing Wong

Administratör, Receptionist

0735-10 04 05

sing.wong@kanozi.se

Stephen Pass

Arkitekt RIBA

0703-70 04 92

stephen.pass@kanozi.se

Susanna Åberg

Byggnadsingenjör

0709-66 64 90

susanna.aberg@kanozi.se

Thea Foss Henriksen

Inredningsarkitekt

0708-35 94 36

thea.foss.henriksen@kanozi.se

Tomas Sjöberg

Byggnadsingenjör

0735-13 90 34

tomas.sjoberg@kanozi.se

Ulf Barkan Pettersson

Arkitekt

0703-78 38 49

ulf.pettersson@kanozi.se

Ulf Dverre

Arkitekt SAR/MSA, Partner

0767-65 19 08

ulf.dverre@kanozi.se

Victoria Plate

Arkitekt

0735-12 59 98

victoria.plate@kanozi.se

Åsa Jentsch

Arkitekt SAR/MSA

0708-11 34 48

asa.jentsch@kanozi.se

Åsa Karlsson

Arkitekt SAR/MSA

0706-50 02 97

asa.karlsson@kanozi.se